❮   GERİ BlogFotoğrafı

Krom korkuluk firmaları

Krom korkulukta son nokta!

Bildiğimiz üzere artık krom korkuluk sistemleri gün geçtikçe kullanım oranı artış gösteren bir sistem haline gelmiştir. Eksiye nazaran artış nedeninin en bilindik sebebi boyu gittikçe yükselen binaların güvenlik açısından daha korunması gerekir ve bu neden ile krom korkuluklar eski dönemlere oranla daha sık kullanılmaktadır. Korkuluk modellerinde her hangi bir sınır asla yoktur. İsteğe göre boyut ve model seçimi bulunmaktadır. Fakat modellere bakılırken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Öncellik ile yapmanız gereken en önemli konu seçeceğiniz korkuluk modelinin kullanılacak olan alana uyumlu olması gerekir. Ve aynı zaman da korkuluk seçerken seçeceğiniz firmaya da dikkat etmelisiniz.

Krom korkuluk modelleri

Krom korkuluk modellerinde en bilindik model alüminyum kaplama silindir çeşit olsa da son zamanlar da artan farklı modeller ile kullanım farkındalıkları oldukça değişmiştir. Silindir model en rahat olanı gibi gözükse de düz modeller de oldukça rahat ve kullanış bakımından zenginleştirilmiş bir üründür. Krom kaplama aslında krom ile kaplanmış çelikten üretilen küpeştelerdir. Çelik ve alüminyum ile karıştırılarak yapılan korkuluklar güvenlik açısından oldukça tescillenmiş bir üründür. Markalaşmış ürünlerimiz ile yolumuza her zaman sizin istek ve önerileriniz ile devam etmekteyiz. Paslanma yapmayan bu ürünler temizlik açısından da oldukça kullanışlıdır.

Krom  korkuluk kullanım alanları

Krom korkuluk aslında talep edilen her alanda kullanılması mevcut olsa da özellikle tercih edilen yerlere isterseniz hep beraber göz atalım; merdiven kenarlarında, teraslarda, Fransız balkonlarda, balkonlarda, havuz kenarlarında ve buna benzer bir çok yerde kullanılabilir. Korkuluk sistemleri bunun öncesinde daha çok güvenlik açısından kullanılsa da son zamanlarda üretilen estetik modeller ile de tercih edilmesine  olanak sağlamaktadır.

  Facebook'ta Paylaş   Tweetle